Bemutatkozás

Köszöntünk autósiskolánk weboldalán! Iskolánk AM, A, A1, A2 és B  kategóriás autóvezetői jogosítvány megszerzéséhez szükséges felkészítő tanfolyamok szervezésével és teljes körű ügyintézésével foglalkozik.

Az oktatás során számunkra elsődleges szempont, hogy tanulóink tökéletesen elégedettek legyenek az oktatás színvonalával, továbbá az oktató személyével, ezért arra törekszünk, hogy átadjuk nekik tudásunk legjavát.
Számunkra fontos, hogy az oktatási órák jó hangulatban, oldott légkörben teljenek.
Tanulóink igényeihez, kéréseihez rugalmasan igazodunk, és figyelembe vesszük a tanulók egyéni haladási tempóját, mellyel hozzájárulhatunk a forgalmi vizsga sikeres letételéhez.

Arra törekszünk, hogy tanulóink a jogosítvány megszerzése után elégedetten, kellemes emlékekkel távozzanak, és nyugodt szívvel ajánlják iskolánkat rokonaiknak, ismerőseiknek és barátaiknak.

Őket is szeretnénk megtanítani jól és biztonságosan vezetni! Sok éves képzési tapasztalatunk erre a garancia.

Legyen tiéd a vezetés élménye!

Stubán Gábor iskolavezető

Stubán Autósiskola

E-mail: stubisuli@gmail.com

Stubán Autósiskola Facebook Stubán Autósiskola Instagram Stubán Autósiskola Tiktok

Keresés az oldalon:

Stubán Autósiskola logó

Ügyfélfogadás

Bük, Dr. Horváth Tibor utca 56.
Kedd és csütörtök: 18:00 - 20:00 óra

Szombathely, Semmelweis Ignác utca 12.
Kedd és csütörtök: 14:00 - 16:30 óra